La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

0

@FcPortoFan1999 do którego sezonu i składu Porto masz największy sentyment? Pytam, bo ostatnio kariera w jakiejś starej fifie za mną chodzi.

2

@Gibbon_FCB Proste że sezon 2010/2011 z Hulkiem/Falcao/Guarinem i trenerem Villasem-Boasem.To było przepiękne wspomnienie i namiastka Porto Mourinho.Ale i sezon 2008/2009 z Lucho na czele był sztosem choć tam pewien Ronaldo mnie zasmucił..

1

@FcPortoFan1999 11 i wcześniej niestety nie posiadam, ale może były jakieś dobre sezony po 2012?

1

@Gibbon_FCB Takich sezonów jak te dwa już po 2012 roku nie było na dwa fronty bo albo liga była przegrana albo europejskie puchary przeciętne.Takim sezonem przyjemniejszym i ostatnim z którego można było czuć dumę z Porto to sezon pandemiczny 2020/2021.Liga była co prawda przegrana ale za to mecze z Juventusem i Chelsea sprawiały radość i oczywiście przewrotka Taremiego na koniec Porto w LM podczas rewanżu z jak się okazało późniejszym triumfatorem.14/15 był niezły ale jest rysa w postaci lania od Bayernu..

0

@FcPortoFan1999 z drugiej strony pierwszy mecz z Bayernem wygrany i to 3:1. Dzięki, będzie któryś z tych dwóch.

0

@Gibbon_FCB Tylko jednak w historii bardziej się zapisała ta klęska 1:6 niż zwycięstwo w 1 meczu..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?