La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1234 Culés

0

Fani Krystyny teraz krzyczą wszędzie, że liga Saudyjska faktycznie jest top xDDDD

1

@Pablozeusz Tutaj serio trzeba nie za bardzo znać się na piłce żeby wyciągać wnioski po jednym i to jednak nie najważniejszym meczu w sezonie.

Idąc tym tropem to uznamy, że Ekstraklasa jest lepsza od Premier League po ostatnim meczu pomiędzy ich przedstawicielami.

1

@Stinger_ trzeba tak powiedziec skoro Legia wygrala z cwiercfinalista KMS Chelsea i to na wyjezdzie, to Legia spokojnie jest tym bardziej w top8 klubow na swiecie

W piłce dlatego najlepiej ocenia sie sile ekip w rozgrywkach typu ligowego - dlatego tez nie raz trenerzy o tym mówią w kontekście wygrywania ligi vs puchary

0

@mekston Jeszcze jeśli tych meczów jest kilka to można jakieś wnioski wyciągać ale tak po jednym meczu? Legia nie tylko wygrała z Chelsea ale swego czasu remisowała z Realem. Idąc tym tropem to wtedy byliśmy na ich poziomie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?