- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1121 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
112 odpowiedzi
MirusAmisz
27
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
LAMC_10
6
Było pite.https://twitter.com/i/status/2063283454930825729
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1121 Culés
0
W ogóle jak my klepniemy Nico to niedlugo Hiszpania będzie mogła 11 wystawić z zawodników Barcy, bo Garcia pewnie teraz sie przebije do repry
7
@Faro Powoływany zapewne będzie jeśli będzie dobrze bronił ale wygryźć Unaia Simona nie będzie łatwo aczkolwiek myślę że łatwiej niż Valdesowi z Casillasem.
5
@Faro Siwy dalej będzie stawiał na Simona, Porro, le normanda, huijsena, cucurelle i samu/morate więc bez szans xd
0
@MsBarca właściwie to brakuje PO i jakiegoś drugiego ŚO z Barcy i by to bylo do zrobienia
0
@Faro Na PO to sobie eryczek moze pograc i nie bedzie wygladac gorzej niz taki porro czy mingueza, a drugiego śo moze niedlugo przyniesc la masia bo sa np. Olmedo czy Cuenca
0
@Faro Można by ustawiać takie coś:
Joan Garcia, Eric Garcia, Inigo Martinez, Pau Cubarsi, Alejandro Balde, Marc Casado, Gavi, Pedri, Olmo, Yamal, Ferran Torres.
W sumie zapomniałem o Balde, a więc niż teraz można by taki skład wystawić. Nawet nie potrzeba Fatiego i Nico, a jeszcze w zanadrzu Marc Bernal.
Wiadomo, że to mocno na siłę ale o to chodzi, że Hiszpania mogłaby wystawić skład z samej Barcelony czego nie można powiedzieć ani o Realu ani Atletico. Nawet nie wiem czy w ogóle Hiszpania mógłby zrobić skład z Realu i Atletico razem wziętych.
0
@Stinger_ no właśnie tylko niektórych De la Fuente nie widzi w kadrze albo w podstawie
0
@Faro Tak wiem dlatego napisałem, że mocno na siłę ale nie oznacza to, że Hiszpania mając w składzie samych piłkarzy Barcelony nagle jakiś mocno osłabiła by ten zespół. Moim zdaniem byliby niewiele słabsi niż obecnie.