La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

0

Trylogia Hitmana przeceniona z 319 zł na 128 na ps store

0

@VegetaPolska o 100 za dużo

0

@bartekvisca ale trylogia ta najnowsza nie te stare hitmany. Gralem w ten świat asasynów w jedynkę i dwójkę bo za darmo były i została tylko trójka i grało się przyjemnie. A z tych starych hitmanow to grałem w dwójkę i krwawą forsę, ale uważam, że 100 zł za trzy gry to całkiem niezła cena. 300 zł bym nie dał. Ale 100 już tak

0

@VegetaPolska Żartuje, wiem , że ta nowa trylogia jest na wysokim poziomie. Dla mnie niestety zbyt rozbudowane to wszystko, zbyt wiele możliwości i nie podeszła mi ta trylogia.

0

@bartekvisca no masz bardzo dużo możliwości w każdej misji. No i też fabularnie to jednak się fajnie spina. Jeśli kogoś interesuje cała historia Hitmana to jest taki film na YT. I mówiąc historia to mam na myśli wszystkie części, nawet komks. Wszystko jest ze sobą połączone.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?