La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

2

Analizując żadnych polskich Betonów
Jedyny gość co jakoś to poukładał i było widać że coś chłopaki grają to Dezerter Sousa [ ludzie mówiła uciekł za wielka kasa ] a czy to nie chodziło o inne aspekty jak imprezki i alkohol podczas zgrupowania ? Czy nie uciekł przez nie profesjonalne podejście Działaczy pzpn?????? Pytam bo coś kiedyś było odnośnie tego

0

@Romario87 Nie, chodziło o kasę

0

@Kgorecki2500
Jesteś Pewny na 100% ???
Bo ja pamiętam że gdzieś czytałem artykuł że podczas któregoś zgrupowania podczas rozmowy z działaczem wyczuł alkohol i ponoć uznal to za nie profesjonalne podejście stwierdził że trzeba zawijać wrotki ...
Możemy się tylko domyślać snuć domysły prawdy zawsze się nie dowiemy

0

@Kgorecki2500
Co nie zmienia faktu że on jako jedyny to jakoś poukładał i nawet gra cieszyła gdy się oglądało repke

1

@Romario87 na pewno chodziło o hejt w jego stronę oraz brak profesjonalizmu związku

0

@VegetaPolska
Dzięki tak właśnie myślałem;D

0

@VegetaPolska
Co myślisz kandydaturę Joachim Löw ????

1

@Romario87 to jest moja opinia nie poparta żadnymi dowodami. Ale Boniek już mówił, że u niego Sousa by nie uciekł. Loewa bym chciał

0

@VegetaPolska
Nooo i do tego jest Wolny

0

@Romario87 Wątpię bo to by świadczyło, że ten człowiek ma jakieś problemy mentalne skoro mu przeszkadzał, że gdzieś tam się działacz napił (wszyscy jesteśmy ludźmi) i zamiast o tym pogadać z zarządem to stwierdził, że on to tak randomowo rzuca w pizdu

0

@Kgorecki2500
Hmm no rozumiem ale wiesz skoro widzisz nie profesjonalne podejście a zależy Ci coś żeby osiągnąć to chyba nie chciałbyś robić w takim miejscu gdzie każdy ma wydupione

0

@Romario87 Ale gdzie w tej sytuacji nieprofesjonalizm? Jeszcze gdyby to piłkarz był to ok ale takiego można niepowoływać zwyczajnie. Sami działacze po zatrudnieniu trenera to zbytnio przecież nie ingerują w drużynę chyba

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?