La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1650 Culés

3

Najlepszy jest 30 letni Zieliński który mówi że przyjazd na kadrę to zaszczyt. No zajebiście, tylko chłop zagral 1700 minut w całym sezonie czyli mniej więcej tyle ile 37 letni Lewandowski mial w polowie października xD

1

@Rastafarnianin Co ma to do tego, że gra dla reprezentacji to zaszczyt?

4

@Kgorecki2500 sugeruje, że Lewy nie chciał dostąpić tego zaszczytu

1

@Rastafarnianin Skoro się obraziła prima ballerina to jak najbardziej

14

@Kgorecki2500 czyli naprawdę są ludzie którzy stoja po stronie Probierza xd

1

@Rastafarnianin bo wiesz honor, honor xDD

4

@Rastafarnianin Ja rozumiem nie popierać decyzji Lewandowskiego o odpuszczeniu meczu z Finlandią ale stać za człowiekiem dzięki któremu reprezentacja się stacza, jest pośmiewiskiem zarówno w kwestii sportowej jak i każdej innej to już serio trzeba nienawidzić i Roberta Lewandowskiego i całej reprezentacji Polski.

0

@Rastafarnianin wcześniej Zielu grywał sezony od dechy do dechy i też przyjeżdżał na kadrę i był to dla niego zaszczyt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?