La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2175 Culés

2

Czyli mówicie że Ter Stegena można pozbawić opaski, wywalić z klubu oczerniając w mediach. Próbować nakłonić do zerwania kontraktu.

Ale Lewego pozbawić opaski za brak przyjazdu na kadrę nie można?

1

@PatrykBarca Typowa hipokryzja.
Ludzi boli że ich idol był słabym kapitanem i jest osobą toksyczną i to wypierają.
Wchodzą w dupcie Lewemu ostro.

0

@PatrykBarca Kto tak mówi?
To, że lepiej dla klubu i dla niego żeby odszedł nie oznacza, że trzeba traktować go jak śmiecia ale i on musi przynajmniej chcieć się jakoś dogadać.

0

@Stinger_ Mało tu widziałeś głosów krytykujących Niemca?

0

@PatrykBarca kibicuje Barcelonie a reprezentacji nie więc wybór prosty

0

@PatrykBarca Szczerze? Ostatnio to poza Lewandowskim i reprezentacją Polski nic innego tu nie ma, w jeśli już coś o Ter Stegenie to raczej widziałem coś w stylu, że trzeba się go pozbyć ale nie widziałem nic o oczernianiu go, a jeśli coś takiego było to oczywiście jest to słabe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?