- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1381 Culés
Gorące dyskusje
QQL5
0
No i część SAFE pójdzie na rzecz Ukrainy.Powie mi ktoś dlaczego mamy spłacać kredyt za... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
TR3YWAY
1
Kumpel lat 30, ogarnięty, dobrze wyglądający, a jego największym marzeniem jest związek z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
gumaz
4
https://x.com/DudekPL4/status/2065364735575351595no zapraszam do rozmowy.
20 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1381 Culés
8
Ależ to jest smutne, a jednocześnie znak obecnych czasów, jak się ogląda wypowiedź Prezydenta USA, który nie ma pojęcia o czym mówi. Dla niego celem samym w sobie jest to żeby wypowiedź była mocna, butna, przepełniona pseudomaczyzmem, a merytoryka jest na szarym końcu. Za nią są jeszcze tylko fakty, które nie mają już absolutnie żadnego znaczenia. Ten skręt w takie bezideowe, bezmyślne, populistyczne prawo będzie miał fatalne skutki za jakiś czas. I nie mylić tego z szeroko rozumianą prawicą, która miała swoje ideały i w takich Stanach wynosiła do władzy wybitnych Prezydentów. Trump nie jest Republikaninem. I to już coraz mocniej słychać w samej partii, tylko pytanie gdzie oni byli ostatnie lata.
9
@arasz1819 "Ależ to jest smutne, a jednocześnie znak obecnych czasów, jak się ogląda wypowiedź Prezydenta USA, który nie ma pojęcia o czym mówi" - przedostatni prezydent USA nie wiedział gdzie, po co, i na jakim jest przemówieniu i to teraz nie jest ok? :p
3
@Vegeta88 A obecny nakłada cła na pingwiny :p
9
@Vegeta88 Biden jak miał problem to głownie z racji wieku i wiemy, że nie powinien nawet ubiegać się o drugą turę. Trump jest zwyczajnie ubogi intelektualnie. I może być w lepszej formie jeszcze kolejne 5 lat, ale inteligencji nie nabierze. Szkoda, że nie rozumiesz takich raczej prostych różnic i od razu musisz szukać symetryzmu. Problemem dzisiaj jest Trump, a nie Biden.
1
@Kgorecki2500 co ten ch...lop chce od pingwinow?! Skandal! Kowalski, raport!
1
@arasz1819 nie słyszałem jak krzyczałeś, gdy Baden dostawał wylewów na konferencjach prasowych i spotkaniach miedzynarodowych, także pozwoliłem sobie o tym wspomnieć. Baden nie powinien z racji swojej demencji startować nawet na 1wszą turę. Jeśli twierdzisz że nawet ubogi intelektulanie Trump (to twoja indywidualna ocena), jest mniej racjonalny od starca który nie wie w jakim miejscu się znajduje w danym momencie to nie ja tu nie rozumiem pewnych rzeczy a Ty.
2
@Kgorecki2500 oby nie na te z Madagaskaru, to może być poczatek zagłady USA :p Kowalski już obmyśla plany xd