- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1172 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
22
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1172 Culés
12
Opiekunka pana Jerzego, która w trakcie kampanii wyborczej ujawniła dziennikarzom Onetu uderzającą w Karola Nawrockiego historię, została zwolniona z Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej. Prezeską tego stowarzyszenia jest Anna Ekiert, która była w komitecie poparcia kandydata PiS Karola Nawrockiego.
0
@Nazio_87 Tak się usuwa niewygodne osoby. Ponoć została zwolniona jeszcze przed wyborami
https://www.tysol.pl/a141537-opiekunka-pana-jerzego-zwolniona-z-pracy
3
@Nazio_87 teraz dziwić się świadkom o sutenerstwo, że chcieli zostać anonimowi, skończy się na niczym bo w takiej sytuacji każdy będzie się bal
0
@Nazio_87 Ona sama chyba napisała na facebooku, że złamała przepisy tym wywiadem
2
@Nazio_87 jest takie powiedzenie nie gryzie się ręki , która Cię karmi . Chciała zabłysnąć i zabłysnęła . Kasę dostał, a teraz płacz . Jakaś naiwna kobitka . Dodatkowo złamała regulamin .