- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 800 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 800 Culés
3
Co na obiad było u was dobrego?
U mnie w końcu dzień bez ziemniaków!
Pyszna karkoweczka na grillu, kiełbaska i dwa cieszyny
2
@MessiSuarezNeymar u mnie byłżur
2
@MessiSuarezNeymar A u mnie w końcu bez mięsa! Pyszne ziemniaki z kefirem, koperkiem i jajeczko sadzone.
2
@MessiSuarezNeymar u mnie filety z kurczaka z makaronem, muszę się pochwalić że pierwszy raz w życiu sam usmażyłem filety na patelni, wiem w wieku ponad 40 lat żenada ale lepiej późno niż wcale :)
A jeśli chodzi o dietę to stosuję w tygodniu jeden dzień tylko o wodzie bez jedzenia, wogóle to pozdrawiam wszystkich :)
3
@MesQueUnClub_87 ziemniaczki się wymieszają z płynnym żółtkiem - czyste złoto
1
@Blantozaur Oj tak, zawsze tak robię, że żółtko się rozlewa.