- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1134 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
19
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
41
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1134 Culés
2
Nawrocki pozywa Onet, ale w trybie wyborczym. Zamiast tego woli się bawić w prywatne pozwy i czekać na rozstrzygniecie nawet kilka miesięcy. Ciekawe.
1
@Konradowskyy zaraz poleci narracja na Republice że sądy złe i podwozie też złe
2
@Omoziu a dobre są? Wystarczy spojrzeć na dwie sprawy Mentzena i widać jaki ten pozew w trybie wyborczy to farsa xD
2
@Omoziu się skończy pewnie, że albo jest winny albo częściowo winny i to w sumie prawda co napisał Onet, ale co mu już wtedy zrobią? Innej odpowiedzi nie widzę jakoś. Przecież gdyby był niewinny to zależałoby mu na szybkim rozwiązaniu sprawy.
0
@Konradowskyy Winny? Bo dwie osoby coś powiedziały?