- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1004 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
92 odpowiedzi
MirusAmisz
20
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
4
Jak wygląda wasza gierkowa lista życzeń w tym momencie? U mnie tak (Steam):Untilded Goose Game,... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1004 Culés
5
Chciałbym być w takiej formie jak Pan Janusz :)
1
@D10SLEO
Ale Nitras ma rację. Potem Nawrocki był bardziej "agresywny" i mniej ospały.
1
@D10SLEO czyli co? Podzielić się od czasu do czasu że światem swoją błyskotliwą myślą o pedofili?
"Na drogach ginie rocznie 3000 osób, ale dzięki temu mamy sprawny transport. Godzimy się z tym. I słusznie. Pytanie: czy nie lepiej, by 20 czy 50 dzieci więcej padło ofiarą pedofilów - ale reszta traktowała dorosłych ufnie i żyła normalnie, bez wpajanego strachu przed pedofilami?" – pisał w marcu 2021 roku na platformie X Janusz Korwin-Mikke z Konfederacji
0
@AxelF ale co Ty mi tu cytujesz, wiadomo że on wali dużo głupot, ale jak na 83 lata to czasem potrafi komuś odpowiedzieć.
Ja nie wiem czy w jego wieku będę wstanie myśleć logicznie
0
@D10SLEO To był khat od szamana, potwierdzone info.
1
@D10SLEO znam mnóstwo ludzi, którzy w wieku 83 lat myślą logicznie i nie są ruskimi zdrajcami, nie obniżają rangi przestępstwa pedofili, ale jak widać każdy ma swoich idoli.