La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1316 Culés

1

Triumf Tottenhamu w lidze europejskiej oznacza jedno.Za rok będzie nowy zwycięzca ligi europejskiej!

5

@FcPortoFan1999 Powiem więcej, gdyby Tottenham dziś przegrał to za rok także byłby nowy zwycięzca.

1

@Stinger_ Jest to troszkę głupia zasada z tym brakiem spadków do LE bo nie ma szans obronić tego trofeum.

1

@FcPortoFan1999 LEch Poznań.

1

@FcPortoFan1999 Moim zdaniem lepiej jakby przy obecnym formacie 16-stka automatycznie wchodziła do 1/8 finału LM, a kolejna ósemka właśnie do Ligi Europy i analogicznie z LE do LK.

Przynajmniej dla mnie było ciekawe kto z LM spadnie do LE bo zazwyczaj trafiał się ktoś kto mógł wygrać wtedy całe rozgrywki LE.

0

@barcelonaLM Musieliby jakoś odpaść ewentualnie z LM(jak zgarną mistrzostwo) aby nie awansować do fazy ligowej bo szansa ucieknie. @Stinger_ Pewnie że lepiej bo w tym formacie co roku będzie nowy zwycięzca.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?