- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 727 Culés
Gorące dyskusje
agaFCB
22
Nigdy więcej alkoholu!
47 odpowiedzi
Arkon
6
Niech mi ktoś wytłumaczy fenomen Netflixa. Połowa roku i ciągle ludzie dyskutują o serialach i... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Arkon
7
Najlepsi piłkarze w historii, ale bez Leo i CR7. U mnie Diego i Ronaldinho poza... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 727 Culés
2
Swoją drogą możemy mieć drugi w historii naszych wyborów prezydenckich przypadek że kandydat który wygrał pierwszą turę przegrywa drugą.
W 2005 r. Tusk wygrał z Kaczyńskim w 1 turze, ale przegrał w drugiej.
@michal26 @Kgorecki2500 @Popitek12 @FcPortoFan1999
1
@mekston Jest to całkiem możliwe na ten moment
0
@mekston
A Komorowski i Duda chyba też.
2
@norbi77 nie, Duda wygrał 1 turę
0
@mekston I tutaj może być podobna zamianka gdzie kandydat zwycięski w 1 turze przegrywa wybory.To byłoby bardzo rozczarowujące dla Trzaskowskiego.
0
@FcPortoFan1999 tak to wygląda
Tutaj jest zbyt silny prawicowy elektorat z 1 tury / a nie wiem czy Ci mityczni niegłosujący to jest taka pula i pula zdeterminowana na Trzaska
0
@mekston Kłopot Trzaskowskiego jest taki że nie ma solidnego zaplecza w postaci takiego Hołowni jak 2 lata temu.Musi pójść albo dalej w Lewicę która ma małe poparcie...albo próbować przekonać do siebie prawicę która go zwyczajnie nie lubi...albo doprowadzić do tego aby większość prawicowych wyborców nie poszła na wybory.
0
@FcPortoFan1999 nie przekona prawicy - a kazde przymilenie sie bedzie odczytane odwrotnie i fałszywie ale on i tak to pewnie zrobi