- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
2
Dawid Kroczek odchodzi z Cracovii (*)
0
@FcPortoFan1999 ehh jesień na kałuży to marzenie każdego trenera.
0
@FcPortoFan1999 Może kiedyś będzie Kroczek trenujący Kapustkę i Rosołka.
0
@FcPortoFan1999 mały kroczek dla klubu, wielki dla piłkarza/trenera
0
@arasz1819 Może w jakimś Piaście. @gumaz Może Vuko? @dv7wisnia Ale to trener.
0
@FcPortoFan1999 tylko janusz niedzwiedz
0
@gumaz Może to tutaj powróci Czesław?
0
@FcPortoFan1999 Czesław remontuje dom obecnie tak mówil stano , wiec nie ma czasu na pierdoły ! ale może asystent @Lanosss a ty głowny trener?
0
@gumaz Ja nie mam papierów trenerskich.
0
@FcPortoFan1999 a myślisz , że fryzjer to już nie obcina , zagadamy i jutro będziesz miał kurs uefa pro.
0
@gumaz Fryzjer coś tam sobie pewnie obcina patrząc na co niektóre kolejki.
0
@gumaz ja to juz dawno namawialem @FcPortoFan1999 na profesjonalną kariere w pilce, tym bardziej jako asystent bym sie sprawdzil, do Cracovii jest mi blisko
1
@Lanosss Ja bym chciał być jak Pan Trener i ekspert-Rafał Ulatowski.Dużo mówić-teoretyzować.Jedyne czego by mi brakowało to wyników.
0
@FcPortoFan1999 @gumaz ale dzisiaj lipa z programami o piłce, w k sportowym Borek to nawet nie uruchamiam, umniejszanie sukcesu Barcy itd z jego strony. Polsat natomiast wałkuje w swoim kolejnym programie co z Feio, jaka przyszlosc, ile mozna. Netflix trzeba odpalic
0
@Lanosss To może Meczyki?
0
@FcPortoFan1999 meczyki to najrzadziej oglądam, za bardzo Włodar Trynkiewicz gwiazdorzy, chłop ma kieszenie pełne cukierków wypchame, szuka kogo poderwac, można sie przestraszyc
0
@Lanosss Tylko obecnie w programie tam Włodara Pytona nie ma.