- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1400 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
22
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
Prorokk
0
@Karol145 i zawsze chodzisz w ciemno, nie sprawdzasz co to za knajpa nigdy ? Jakie mają menu i po... » Czytaj dalej
167 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1400 Culés
0
Jest ktoś obeznany w tematach bankowo kredytowych?
11 czerwca ma być wyrok Tsue w sprawie kredytu ze zmienną stopą oprocentowania opartą na Wiborze. Jeżeli wyrok będzie korzystny dla kredytobiorcy może to wywołać lawinę pozwów podobną do tych z kredytami we frankach?
1
@pikass14 no chyba to jasne ale bym się nie napalał na sukces bo jak wiadomo banki nigdy nie tracą.
1
@pikass14 jak ta decyzja bedzie będzie podważała wskaźnik wibor, to nie będzie lawina pozwów, to będzie armagedon. Większość kredytów i pożyczek jest opartych o wibor... tu ludzie będą składali pozwy nawet za lata wstecz.