- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1609 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1609 Culés
1
Właśnie dowiedziałem się, że nie będzie Naserów na KMŚ. I humor zepsuty
3
@barcelonaLM Naserzy to maja inny problem - jesli nie zajma co najmniej 2
Miejsca w Saudi Pro to nie zagraja w LM w kolejnym sezonie @Popitek12
Jesli Kładisza wygra King Cup to nawet nie zagraja w Lidze Europejskiej Azji co i tak byloby potwarza
0
@mekston Flashscore pokazuje, że wystarczy im 3 miejsce do LM. Błąd czy czegoś nie wiem?
0
@Stinger_ normalnie tak by było ale Saudi ma 3 miejsca i jesli ktorys z klubów wezmie LM a nie jest w top3 to wtedy tylko 2 miejsca zostają
Zwyciezca AFC Champions League jest Al Ahli ktore jest teraz 5 w tabeli
1
@mekston Myślałem, że nie ma już nigdzie tego głupiego przepisu, że zwycięzca LM zajmując niższe miejsce w lidze zabiera je temu kto sobie je wywalczył przez ligę.
Dobrze, że w Europie to znieśli bo to głupi pomysł.
0
@Stinger_ tez sie zgadzam ze to słabe - kiedys w Europie byly takie tematy
A byl tez moment ze wygrana Lm miala nie gwarantowac miejsca w kolejnej edycji ale potem Liverpool wygral i finalnie wynegocjowali ze zagra w kwalifikacjach czy jakos tak
1
@mekston To jeszcze gorzej. W siatkówce tak jest, że zwycięstwo w LM nie gwarantuje gry w kolejnym sezonie LM przez co Trentino, które wygrało rok temu LM ale w lidze zajęli niższe miejsce w tym sezonie nie grali w LM.