La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1034 Culés

5

Ale dziwi mnie że w gazetach nie ma nic o sędziowaniu z wczorajszego meczu a przecież :
1) Valverde stempluje Yamala przy drugiej bramce . Powinna być anulowana + żółta kartka dla Valverde ( później dostaje żółtą za bycie spóźnionym) .
2) brak analizy ręki Frenkiego.
3) brak czerwonej dla Tchouameniego za faul jako ostatni obrońca.
4) brak sprawdzenia sytuacji karnego z sytuacji Tchouameni vs Raphinha ( Tchouameni wykonuję ruch w nogi Raphinhi gdy ten jest w powietrzu i główkuje ).
5) brak sprawdzenia sytuacji gdzie Lucas obiema rękami szarpie Raphinhę i pada w polu karnym.
6) brak karnego za rękę Tchouameniego w polu karnym + ewentualną drugą żółta i czerwona.
7) nieuznanie bramki Fermina + wpadka Varu że nie pokazali całej akcji gdzie po ręce Fermina piłka trafia do Valverde , który ją osłania i może ja spokojnie wybić ale traci ją, Fermin czysto odbiera i strzela bramkę na 5:3.

Takie tam drobnostki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?