La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1106 Culés

0

Nie wiem kto układa te przemówienia Hołowni, ale nie robi dobrej roboty.

2

@Pedri16Future Hołownia co raz gorzej wypada, a ta debata była jego najsłabszą.

W sumie powstało w necie parę obozów. Chyba najmocniejszy aktualnie, to że Zandberg wygrał debatę.
Mocny spin z tym telefonem, bo rozbił tym Mentzena, który świetnie sobie radził i na moment stracił całkowicie rezon.

No, ale wszystkie one jasno stwierdzają, że Hołownia poległ na całej linii. Jedynie w tym proZandberg doceniają (wg nich) udaną kontynuację względem Mentzena (choć pozostałe "obozy" uważają, że akurat Hołowni to nie wyszło).
Ogólnie śmiesznie się to analizuje xD

Ale tak. Hołownia przemówienia, ale i PYTANIA ma naprawdę źle ułożone z definicji, a teraz i retoryka go zawiodła, jak i cała prezencja. Najgorsza jego debata, a jeszcze jedna przed nami...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?