La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1313 Culés

7

a tu macie filmik pokazujący jak się zdobywa 6 LM w 11 lat.


0

@Koriolan To gołym okiem widać co jest drukowane, dlatego królem LM uważam Leo, nie sztuką jest zdobywać gole po spalonych, przechodzić dalej dzięki sędziom i zapominać jak gdyby nigdy nic.

3

@Koriolan A najgorsze, że ja chyba 99% tych rzeczy widziałem na bieżąco. Krew mi do dziś zalewa powieki. Czerwo dla Naniego to było skok stulecia. Do tego filmu spokojnie można dorzucić np. Ramosa z Salahem. Wiemy jak skończył się ten finał.

0

@czarny20 drukowanko rozdział 100... realik może sobie pozwalać na tego typu akcje, Perez ogarnie to i owo...

4

@Koriolan A najlepsze jest to że to są tylko ostatnie. A latała masa filmów czarno-białych gdzie były dziwne karne czy spalone. To się dzieje od 100 lat tak jak mówił trener Atletico.

0

@Koriolan Włączyłem, Nani wjechał kung fu w Arbeloe, not a red card, parsknąłem śmiechem i wyłączyłem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?