La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1140 Culés

4

Hahaha wchodzę na stronę kibiców Milanu a tam ludzie normalnie piszą, że kibicowali Interowi z nami albo będą im kibicować w finale.
Nieźle. Dobrze, że między nami, a rządowymi nie ma miejsca na takie porozumienia. Co to w ogóle za woke podejście xd

2

@barcelonaLM Milan i Inter to jednak nieco inne komitywy rywalizacji niż Barca i Real..

0

@barcelonaLM we Włoszech inna kultura. Pamiętam jak się zdziwiłem, że kibice innych drużyn włoskich kibicują Romie

2

@Coutinho007 No niby tak, ale oglądałem z kibicem Milanu i był mocno anty-Inter. Oni (Inter) tam chyba większą kosę mają z Juventusem, ale nie wiem.

0

@barcelonaLM Takie kluby jak Real czy Barcelona to kochasz lub nienawidzisz.
Ja zazwyczaj też kibicuję słabszym :))

1

@barcelonaLM sam tu widywałem komentarze, że ktoś będzie kibicował Realowi "dla dobra ligi"

0

@barcelonaLM Inter ma z Juventusem jak Barca z Realem czy LFC z ManU

1

@PatrychoO @barcelonaLM jeszcze bylo ze wole Real niz szejków i inne „sztuczne twory”

Nawet gdzies wyzej komentarz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?