La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

0

Pomijając już kluczową pomyłkę realciniaka.

Wczoraj kilku naszych zawodników przeszło koło meczu.
Ferran zero. Nie pamiętam chłopa z meczu.
Olmo poza bramka słabiutko
Raphinha poza bramka jeszcze słabiej gość niewidoczny. Nadrabiał zawsze sercem walka i bieganiem tego wczoraj również nie było. Dlatego to jest idealny moment żeby go sprzedać za 80-100 mln przyszły sezon będzie zjazd
Martin 2 asysty jak na jego sufit to zagrał dobrze. Mimo wszystko chłop nie jest na najważniejsze mecze w sezonie.
Jak już wiele osób pisało bramkarz.
Każdy topowy zespół ma bramkarza który im ratuje kilka spotkań kilkanaście w sezonie.
Ile meczy wygrał u nas bramkarz ja pamiętam 1 Szczęsnego jak dostaliśmy czerwoną kartkę z Benfica bodajże.

Super sezon. Należy go jeszcze zakończyć mistrzostwem. Jest jednak spore pole do rozwoju i oby przerwa została dobrze zarządzona pod względem transferów.

0

@Krzysztof1987 Rafa słabiej od Olmo gdzie jeden zawalił stratę gola a drugi miał powrót do obrony w dogrywce? Naprawdę co wy macie takie uprzedzenia do Brazyliczyka xd

0

@MessiForeverTheBest
To jest one season wonder kid. Wątpię żeby przyszły miał tak dobry. Jest okazja zarobić super kasę. W naszym przypadku bardzo się przyda.
Dlatego bym go sprzedał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?