La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1144 Culés

4

To co Wichniarek pierdolił w KS, to jakaś parodia :D
Marciniak top. Szczęsny 9/10, Zieliński dobre wejście w mecz. Nie ma żadnych kontrowersji w spornych sytuacjach i Marciniak udowodnił, że jest obecnie najlepszym sędzią...
Dobrze, że inni go tam studzili, ale najlepiej wyjaśnił go widz, kibic Arsenalu, który mu wygarnął tak, że Wichniar aż się zagotował.

9

@norbi77 mnie bardziej dziwią teksty o genialnym Inzaghim. Cały dwumecz zupełnie nie pod kontrolą i wypuszczanie prowadzenia

0

@trolownik
A no to też :)
Albo o wyśmienitym Lautaro i ogólnie Interze, tylko ciekawe czemu Sommer został zawodnikiem meczu :)

0

@norbi77 a co mu powiedzial kibic Arsenalu ? Masz ten fragment?

1

@Kinginiesta
Łap :)


0

@Kinginiesta Gdzie on się tu zagotował? :=]

1

@norbi77 bardzo ładnie mu wyjasnil kibic Arsenalu, Wichniarek probuje usprawiedliwić sytaucje Martina tym że liniowy nie zasygnalizował... a od czego wtedy jest ten jebany Var... więcej szkody przynosi niż pożytku, jak sobie sedzia na varze moze interpretować sytaucje jak mu się podoba. Faul na martinie byl oczywisty i jest to skandal, tu nie ma miejsca na interpretacje, jest kontakt noga wyprostowana, dumfries nie ma kontroli nad pilka dopiero o nią walczy.

0

@Danny Gaucho Oglądaj do końca.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?