La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1122 Culés

2

Nie ma co się przejmować jakimiś pojedynczymi komentarzami co się śmieją z Barcelony. Cały świat docenia to, jaki Barcelona Inter to był dwumecz i ile razy podnieśliśmy się przy niekorzystnym wyniku.

0

@Pedri16Future Nie wiem kto w ogóle przejmuje się takimi pajacami ale z tym docenianiem to też nie przesadzaj.
Barcelona tą końcówką drugiej połowy bardzo głupio przegrała finał i tutaj akurat nie ma czego doceniać. Ciężko mi to pisać ale tak, uważam, że Barca na własne życzenie oddała ten finał Interowi.

0

@Stinger_ Oczywiście, że tak.
Większość klubów z topu by się cofnęła do defensywy i nawet na aferę wypierdalała te piłki po autach, ale nie...
Trzeba kurwa stać kilkoma zawodnikami za linią piłki, pokazać brak elastyczności i sfrajerzyc jak zwykle w tych rozgrywkach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?