La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

konto usunięte

17

Najbardziej wkurza mnie fakt, że zawsze jak jest jakaś kontrowersja, gdzie Barcelona jest poszkodowana, to albo nie ma powtórki, albo na stadionie na 80 tysięcy ludzi naszpikowanym technologią nie ma dobrej kamery. A jak Realowi takie coś by się przytrafiło to nakierowaliby satelity na boisko. Nie chcę słuchać jakiegoś gadania "mogliśmy wykorzystać swoje sytuacje", zostaliśmy przekręceni i tyle.

PS. Marciniak po przekręceniu półfinału rok temu dostał kolejny półfinał i ponownie przekręcił. Za rok znowu Real?

0

@MesQueUnClub96 to prawda. Frustrujące to jest. Jest mnóstwo składowych, które złożyły się na nasze odpadnięcie, ale do cholery, inne kluby czerpalyby garściami z kontrowersji. Faul na Martinie przy 3 bramce, karny na Yamalu, kilka innych, mniej znaczacych sytuacji, jak ewidentny spalony, a później rożny dla Interu.
Graliśmy kryminał w obronie, ale to chyba nie powód, żeby raz po raz walić nas w cymbał na tych decyzjach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?