La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1166 Culés

0

Szczęsny vs Ter Stegen

Dla mnie sprawa (jak zawsze) jest prosta. Powinien grać ten, który jest aktualnie w lepszej dyspozycji. Kropka. Aspekt rodaka działa dla mnie tylko jakby byli w niemal identycznej formie. Wtedy wiadomo, że fakt że gra Polak to dodatkowy smaczek. Ale nie ma nic gorszego wśród kibiców jak fanboyarnia, która jest sprzeczna z interesem klubu. Doprowadza to do patologii jak np. nie krytykowanie Messiego za nie uczęszczanie na treningi podczas ważnego kontraktu. Jeżeli kibicuje się Barcelonie to na pierwszym miejscu powinno być to czy Barcelona mecz wygra. A czy zagra Polak, Hiszpan, Niemiec czy Eskimos jest nieistotne. Aktualnie nie wiemy w jakiej formie jest Mats, ale jeśli przypomni sobie swoje lata świetności, a Szczęsny zaliczy kolejny średni mecz to Niemiec powinien wskoczyć do bramki.

1

@BezglutenowyPedri patrząc obiektywnie jeżeli obydwoje są w formie to wiadomo że Ter Stegen to jest półka wyżej niż Wojtek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?