- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 661 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 661 Culés
2
Kilka wniosków po wczoraj
Lamine Yamal uratował nam wynik. Dał sygnał do ataku i pokazał że można strzelić Interowi. Magik.
Tragiczna gra dla oka Interu. Nie mogłem patrzeć na ten ich wyrachoway i minimalistyczny "futbol".
Słaba gra Barcy w defensywie. Dużo błędów, fatalne krycie przy stałych fragmentach, brak koncentracji i mamy trzy gole. Szczęsny nic nie pomógł, Inigo na lewej wiecznie spóźniony, Araujo przy trzecim golu zachował się jak junior, Martin już nie powinien grać.
Pedri już ciągnie na oparach, ale i tak dał piękna piłkę przy bramce rekina.
Olmo słabe zawody. Od niego oczekujemy więcej finezji, liczb, szarpnięcia akcji a tu tego brak. Zmęczony przy zmianie jakby miał tyle minut co Kounde.
Frenkie według mnie kolejny mecz na alibi. Do przodu nic. Podanie w bok lub do najbliższego, przy kontrach rywali wiecznie spóźniony. Nie tego oczekujemy.
Ferran gra dobrze, strzela bramki,szarpie obrona rywala, nic wieje nie trzeba.
Rafał dał wczoraj asystę i bramkę i wielki plus. Co do samej gry to można mieć zastrzeżenia, ale lepiej chyba w tym sezonie nie będzie.
Skuteczność,a raczej jej brak. Kolejne marnowanie okazję i kolejny taki mecz. Olmo dwa razy z fajnych pozycji, Ferran, Yamal, Raphinha..
Więcej strzałów z dystansu, zrobić trening strzelecki, poćwiczyć karne i najważniejsze ogarnąć obronę. Oby Balde wrócił, wtedy też Rafa trochę odżyje. Jeśli Flick to zrobi to jestem pewien że zagramy w finale.
Na wielki plus tzw.mental. Co drużyna robi po stratach bramki to wielki ukłon dla Flicka.