- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 680 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
157 odpowiedzi
MirusAmisz
38
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
LAMC_10
6
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
46 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 680 Culés
0
Jak podaje ChatGPT, spotkania Barcelony na wyjeździe w 1/2 finału LM
Łączne statystyki (1959/60–2018/19)
Mecze wyjazdowe: 12
Zwycięstwa: 2
Remisy: 1
Porażki: 9
Bramki zdobyte (wyjazd): 9
Bramki stracone (wyjazd): 22
Procent zwycięstw: 16,7 %
Z takimi statystykami to się można zacząć zastanawiać czy nie lepiej skupić się w 100% na lidze bo przejście do finału jest z kategorii mało prawdopodobnych a można się zajechać w LM i później jeszcze w lidze się sfrajerzyć.
Wynik dzisiejszego meczu jest bardzo zły, w rewanżu muszą zagrać jedno z lepszych spotkań w tym sezonie.
1
@Alistar74 statystki statystykami, a rzeczywistość to coś innego
4
@Alistar74 tak, dajmy walkowera, bo po co sie nawet starac.
5
@Alistar74 „Z takimi statystykami to się można zacząć zastanawiać czy nie lepiej skupić się w 100% na lidze bo przejście do finału jest z kategorii mało prawdopodobnych a można się zajechać w LM i później jeszcze w lidze się sfrajerzyć.”
Co ty chłopie pierdolisz XDD naprawdę dawno większego gówna nie przeczytałem, idź spać
0
@Alistar74
Kto? Czat gpt
3
@neymarjr_143 nie no gość odleciał 3:3 w obecnej formule, to tak jakby grać mecz od 0 (nie liczą się gole na wyjeździe) a ten wyżej majaczy jakbyś 3 mieli do odrobienia :o
0
@Alistar74 "ChatGPT" i już wiesz, że wszystko co dalej jest nie warte uwagi
0
@Fake69 nie chciałem mieć racji a jednak, brak zaliczki w meczu u siebie dla Barcelony to duży problem
0
@La Pulgaa No i statystyki okazały się ważniejsze bo dalej nie wygrali na wyjeździe, wolałbym się pomylić ale jest to co jest. Najważniejsze żeby z realem nie przegrać i nie oddać mistrza LL.