La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1231 Culés

1

Słucha albo ogląda ktoś te wywiady Stanowskiego z Kandydatami na Prezydenta.

Wczoraj odsluchalem Sobie Panią Biejat.
Do tej pory najgorsza kandydatka.
Socjal
Rozdawnictwo
Imigranci
Bardzo słabe ma te poglądy
Już nawet Pani Senyszyn wypadła zdecydowanie lepiej
Oczywiście mówię o Moim osobistym guście

0

@Krzysztof1987 nie oglądałem ale popieram ; P

konto usunięte

0

@Krzysztof1987 Socjal i rozdawnictwo, czyli taki sam populizm jak "obniżymy podatki i zreformujemy niewydolny system". Każdy orze jak może

0

@Inmate Nie do końca to samo
Bo ona chce wszystko refundowac z państwa.
Więcej kasy na NFZ
Imigranci zapraszamy ale trzeba mieć na nich pomysł tylko nie mówi jaki.
Inny niż Niemcy Francja itd
Aborcja refundowana z Państwa
Mieszkania refundowane z państwa nie całość ale jakieś kredyt czy coś.
Mężczyzna ojciec dziecka nie ma nic do gadania jeśli kobieta będzie chciała usunąć ich wspólne dziecko

Uproszczenie podatków i zlikwidowanie tych najgłubszych to realny sposób na pomoc Polakom
A jak wszyscy wiedzą kilka takich podatków jest do usunięcia

Realistycznie każda Pomoc państwa kończy się podwyżkami cen

konto usunięte

0

@Krzysztof1987 No dla mnie to jest taki sam łatwy populizm. Łatwo powiedzieć, że "zapłacicie mniej podatków" i każdy będzie zadowolony. Gorzej tylko jak będzie trzeba komuś powiedzieć, że jego operacja będzie odwołana przez brak funduszy, że emerytura będzie niższa, że drogi będą rzadziej remontowane i można tutaj mnożyć. Oczywiście piję tutaj szczególnie do co poniektórych kandydatów, którzy chcą uszczuplić budżet państwa o połowę i nie widzą w tym problemu

0

@Inmate nie w uszczupleniu budżetu tkwi problem.
Problem jest w wydawaniu tych pieniędzy.
Miliardy zł są wyrzucane w błoto
To jest największy problem
Złodziejstwo polityków którzy ustawiają się do koryt oczywiście oni też migają się jak mogą od płacenia podatków.
Miliardy zł na wybory kopertowe na kampanię prezydenckie na samochody służbowe które robią niebotycznie km.
Czy podróże samolotami.
Miliardy zł z podatków są wywalane w błoto i tutaj jest problem
Brak odpowiedzialności za to to kolejny problem
Ci ludzie nakradli miliony ilu z nich siedzi w więzieniu ??
A Polaka biedaka za kradzież roweru zamkną na 2 lata

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?