La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1572 Culés

1

Żeby Chelsea zagrała w Lidze Mistrzów to trzeba dać 7 miejsc angielskim zespołom w CL.
I to już od tego sezonu, bo w przyszłym jak kupią kolejnych 15 piłkarzy i zmienia trenera to mogą się nie załapać.

1

@PatrykBarca Boehly out. Romana proszę przeprosić

1

@PatrykBarca strasznie kombinują. Prowadza politykę transferową rodem z football managera i jeszcze marginalizują w tym całym procesie transferowym rolę trenera.

0

@ViscaelBarca2007 Maresca jako trener jest nikim. Nie ma siły żeby się postawić. I później musi tłumaczyć się na konferencjach. A ta praca to dla niego szansa.

0

@PatrykBarca ta…Poche się postawił to poleciał mimo świetnych wyników w drugiej połowie sezonu. Nie wróżę im przyszłości jak będą tak ciągle rotować tym składem i ściągać co chwilę następnych wonderkidów. Tym sposobem ten zespół nigdy nie dojrzeje i zawsze będzie projektem w budowie.

1

@ViscaelBarca2007 przecież amerykańce urządzili sobie w Chelsea pralnie pieniędzy. Zawodnicy przychodzą, sa najczęściej przeplacani i max dwa lata są sprzedawani, często ze stratą. O nic wiecej im nie chodzi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?