La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1701 Culés

3

Czemu oni wszyscy się bawią w Messiego czy innego Neymara, a nie mogą uderzać jak Ronaldo w najlepszych latach. Szczęsny kiedyś o tym opowiadał, że CR wybiera tylko róg i bije mocno oraz celnie. Stara szkoła. Zero kombinowania i czekania na ruch bramkarza, którego jeśli nie będzie to się może skończyć jak teraz.

1

@ViscaelBarca2007 Dokladnie,zgoda 100%. Teraz skaczą jak surykatki przy tych karnych i tak to się kończy.

0

@Bernard777 To może być skuteczne, ale dla garstki zawodników z wyjątkowym wyczuciem i potrafiącym zachować zimną krew do końca. Reszta nie powinna kombinować tylko wybrać punkt i uderzyć jak najlepiej potrafią.

0

@ViscaelBarca2007 ale lewy ma większy % wykorzystanych karnych od ronaldo, a zawsze patrzy na bramkarza

0

@Ramon_Villaverde bo to może zadziałać, ale dla garstki jak pisałem wyżej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?