- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1767 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1767 Culés
12
Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry):
- Łukasz Skorupski uraz. Bologna przegrywa 0:2 z Atalantą.
- Jakub Kiwior 180 minut. 3:0 w LM z Realem i 1:1 z Brentford w lidze.
- Jan Bednarek 90 minut i 0:3 z Tottenhamem.
- Kamil Piątkowski 90 minut, a jego Kasimpasa przegrywa 0:1 z Kayserisporem.
- Jakub Kamiński 71 minut i asysta. Wilki przegrywają 2:3 z Lipskiem.
- Przemysław Frankowski zawieszony za czerwo. Galata wygrywa 2:0 z Samsunsporem.
- Sebastian Szymański 90 minut, a Fenerbahce wygrywa 3:1 z Sivassporem.
- Pan Piłkarz Jakub Moder 90 minut i dublet, Feyenoord wygrywa 2:0 z Fortuną Sittard.
- Mateusz Bogusz niepełne 80 minut w Lidze Mistrzów Concacaf i asysta. Cruz Azul wygrywa 2:1 z Club America, natomiast po kilku dniach w lidze z tą samą drużyną 26 minut i remis 0:0.
- Krzysztof Piątek 87 minut, a jego Basaksehir wygrywa 2:0 z Besiktasem.
- Pan Piłkarz Karol Świderski 67 minut, gol i asysta. Panathinaikos wygrywa 3:1 z PAOK.
ponadto zagrali:
- Mateusz Wieteska 90 minut i jego PAOK przegrywa ze Świdrem 1:3.
- Bartosz Slisz 74 minut, a jego Atlanta przegrywa 0:1 z NE Revolution.
- Robert Lewandowski 81 minut w LM i dublet z BVB, a w lidze 67 minut i 1:0 z Leganes.
- Matty Cash 45 minut w LM i porażka 1:3 z PSG, natomiast w lidze 85 minut a jego Aston Villa wygrywa 3:0 z Southampton.
- Adam Buksa 90 minut, bramka i żółta kartka. Midtjylland 1:1 Aarhus.
- Dominik Marczuk 87 minut, a jego Real Salt Lake przegrywa jednak z Nashville 1:2.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 (jesteś na cenzurowanym:D) @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex
0
@escarabajo Probierzówka ma taką kadrę że hohoho! Czekam na czerwiec i reprezentację!
1
@FcPortoFan1999 jak czytam u Ciebie "Probierzówka" to już mam mdłości.. za dużo chłopaku, za dużo.
Co do sedna to pisałem wielokrotnie - na papierze jesteśmy mega mocni, szkoda, że na boisku tak nie do końca:)
0
@escarabajo Jakoś brzydko piszę Probierzówkę? Sedno-My jak zwykle na papierku Jesteśmy kolosem.W rzeczywistości mamy gliniane nogi.
0
@FcPortoFan1999 kolos to mocno powiedziane:) Ale naprawdę mocni. To w jakich klubach gramy wskazuje, że powinniśmy być mega mocni, a my się męczymy z potężnymi Maltą i Litwą.
1
@escarabajo Czyli Jesteśmy przecenianą reprezentacją.Taka mała dawna Belgia.
0
@FcPortoFan1999 ładne określenie:)
1
@escarabajo Dlatego właśnie na nowo zatęskniłem za przerwami reprezentacyjnymi.
0
@FcPortoFan1999 szybko:)
0
@escarabajo Kluby zaczynają mnie nudzić a Porto to troszkę jak oglądanie Ekstraklasy-dla beki i wyluzowania.
0
@FcPortoFan1999 Nie oglądam meczów dla beki:) Wybieram spotkania, które mnie interesują, proponuje to samo;)
0
@escarabajo Ja oglądam raczej dla beki.Moje ekipy do tego służą.
0
@FcPortoFan1999 Młody jesteś, masz dużo czasu:)
1
@escarabajo Kibicując Porto to już można robić sobie bekę z futbolu niż napinać się bezsensownie.Szkoda nerwów ;)