La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1425 Culés

0

Ziółkowski jak dał sie łatwo minąć eh

1

@KRISU77 I to jest cały problem ligowy Legii w tym sezonie..w pucharach są bardziej skoncentrowani.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 W pucharach im się chce dać z siebie maksimum. Piłkarzyki pajacyki, niestety

1

@Wojciech123 Co jest bardzo niezrozumiałe.Przecież zawsze i wszędzie dla Legii liga najważniejsza przed sezonem będzie.Przynajmniej tak było w poprzedniej dekadzie.Mistrzostwo albo porażka.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Zrozumiałe o tyle, że wiedzą, że w pucharach jest dużo lepsza wystawa, by zmienić otoczenie.
Co do mentalu, już wiadomo że po obecnych kopaczach nie można się wiele spodziewać

0

@Wojciech123 Bo jednak po tylu sezonach bez mistrzostwa sądziłem zwłaszcza teraz że liga będzie ich priorytetem.A tutaj już w kwietniu wiadomo że podium nawet nie będzie..

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Dla kibiców i społeczności jest to oczywiste, mistrzostwo to jest sukces, a brak mistrzostwa to jest porażka. Koniec i kropka

0

@Wojciech123 Bo widzę że dla piłkarzy Legii to tak niekoniecznie i liga w tym sezonie stała się dodatkiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?