La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

1

Chelsea od przerwy reprezentacyjnej zagrała 1 mecz, my już po 4...
Betis w świetnej formie i trzeba cenić ten punkt. RM przegrał więc nie trzeba martwić się zmniejszeniem przewagi. Jedziem.

0

@barcelonaLM Po pierwsze to Chelsea w tej kolejce mecz gra jutro więc się wyrówna (jednak Barca gra w LM, a nie LK to dzień wcześniej "muszą" grać), a po drugie lepiej grać na każdym froncie i mieć tych meczów więcej niż jak Chelsea podpadać z krajowych pucharów i grać raz na tydzień.

A ten z Osasuną to zwykły pech bo gdyby odbył się w terminie nie byłoby teraz tematu. Niestety są takie sytuacje których się nie wybiera. Inna sprawa, że mogli ten mecz przełożyć na pod koniec sezonu ale być może komuś zależało na dużej ilości meczów Barcelony już na tym etapie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?