La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1431 Culés

5

Ja tylko przypomnę słowa Łukasza Wiśniowskiego w Meczykach:
"Nieprawdopodobne jest to jak można słabo grać i wygrywać mecze w kontekście Realu Madryt"

Zapamiętajcie to sobie względem dzisiejszego meczu i tym bardziej dwumeczu z Arsenalem, bo o ile w lidze mogą stracić punkty o tyle jakimś totalnym cudem prześlizgną się w meczu z Arsenalem grając oczywiście obrzydliwą wersję piłki nożnej. Cały Real od lat.

3

@macio_944 ja pójdę dalej i powiem, że Arsenal w ogóle złoży broń przed dwumeczem, a Real prześlizgnie się do finału.

3

@macio_944
Paradoksalnie, najfajniejszą piłkę grali za Mourinho i moim zdaniem to jego praca potem zaowocowała w sukcesach.

2

@Gibbon_FCB
Jeszcze mają półfinał Inter/PSG.

3

@Gibbon_FCB Też mam wrażenie, że PSG tego nie udźwignie i magicznym sposobem stracą formę, będą nieskuteczni, będą popełniać amatorskie błędy w obronie i jeszcze im pewnie wyleci paru zawodników przez kontuzje :v

2

@norbi77 Inter jest po naszej stronie drabinki.

2

@Gibbon_FCB
Aha...no tak, tam jest AV.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?