- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1595 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
12
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Encore
5
Ciekawe czy odnajdzie się w La Lidzehttps://x.com/centregoals/status/2080959654184751278
39 odpowiedzi
BORO_12
2
Pewnie próba podbicia ceny, wątpię w taki transfer dopóki nie kupimy napastnika... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1595 Culés
2
Rozumiem nie zgadzanie się z opcjami politycznymi, ale to już totalne odklejenie XD
https://www.facebook.com/share/v/18jBwW7Ec3/
0
@wyrek mnie tylko zastanawia, że są mężczyźni, na których niektóre kobiety działają jak płachta na byka, czasami bez powodu. I skąd to wynika?
Już nie mówię o wojnie na poglądy, ale sama się spotkałam kilka razy z tym że grzecznie sobie szłam ulicami uśmiechniętej, progresywnej Warszawy i obce chłopy mnie wyzywały od zwierząt, od pań lekkich obyczajów (nie ubieram się w żaden sposób wyzywająco), od żon które przepuszczają pieniądze męża (bo z kumpelami z roku po obronie poszłyśmy na lody i miałyśmy czelność je spożywać)… To alkohol tak im ryje te berety czy po prostu takie mają?
1
@wyrek najzdrowszy fan soku z buraka.
0
@July_6_BcN mefedron z Targówka