La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1266 Culés

1

Azpi co sieknął, dobrze bo już usypiałem

0

@Pablozeusz To nie lepiej Ci iść spać?

0

@FcPortoFan1999 nie, za wcześnie jeszcze

0

@Pablozeusz Pora idealna.Wieczorem Będziesz konkretnie wypoczęty.

0

@FcPortoFan1999 To nie dla mnie, co najwyżej krótka 20 minutowa drzemka

0

@Pablozeusz To się zdrzemnij ;)

0

@FcPortoFan1999 W przerwie jak najbardziej, nie mogę odpuścić tak fascynującego meczu xd

0

@Pablozeusz Zostaw te emocje Mi ;)

0

@FcPortoFan1999 Wyczuwam, w drugiej pod koniec jakieś piękne golazo Juliana tego nie można przegapić.

0

@Pablozeusz Skończy się na 1:0 xd

0

@FcPortoFan1999 Pewnie jo xd

0

@Pablozeusz To nie są drużyny z przesadnie odpalonym zmysłem ofensywnym.

0

@FcPortoFan1999 Zdecydowanie, to pewnie przez przerwę reprezentacyjną tak mnie wzięło na ten meczyk.

0

@Pablozeusz W sumie czemu akurat ten konkretnie a nie drugie Madryciątka wieczorem?

0

@FcPortoFan1999 oba będą oglądane

0

@FcPortoFan1999 Podejrzewam, że jakby było dzisiaj premier league to bym Atletico nie oglądał

0

@Pablozeusz FA Cup teraz pyka w zamian.

0

@FcPortoFan1999 Niby tak, ale nie ma nic ciekawego zbytnio, niby Brighton z Forrest, ale chyba mnie to nie przekonuje.

0

@Pablozeusz Premier League w tym sezonie jakaś nieciekawa jest.

0

@FcPortoFan1999 No nie ma wyścigu o mistrzostwo to prawda

0

@Pablozeusz Wyścig o mistrzostwo już zakończony.

0

@FcPortoFan1999 Chociaż jakby jakimś cudem Arsenal ich ścignął to bym nie miał nic przeciwko, szanse są jak Bilbao na mistrza, ale biorąc pod uwage załamanie formy Live jakaś nadzieja się tli.

0

@Pablozeusz Arsenal, to nawet jak ich doścignie to i tak wyleje się przed szansą o tytuł.

0

@FcPortoFan1999 Jakby to było City na miejscu Arsenalu to inna gadka

0

@Pablozeusz To wtedy jeszcze uwierzyłbym w wytrącenie tej przewagi przez Liverpool.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?