- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1411 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
146
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Safrani
47
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Michu94
3
Japrdl, real sobie działa po cichu z transferami, a my zostaliśmy i prawdopodobnie, zostaniemy z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1411 Culés
3
Dyrektor generalny Take-Two, Strauss Zelnick stwierdził, że lepiej dostarczać materiały marketingowe stosunkowo blisko terminu premiery.
W sumie patrząc na to jak wszyscy są zajarani na nową gierę od Rockstara mogliby walnąć post na Twitterze, że jutro premiera a sama gra tak czy siak wyśrubowałaby wszystkie możliwe rekordy sprzedażowe. xD
0
@marcin62 Mogliby już jakiś nowy trailer puścić
0
@marcin62 Jeśli gra wyjdzie rzeczywiście jesienią 2025, to maksymalne okno na rozpoczęcie kampanii marketingowej to początek maja. Jeśli do tego czasu nic się nie pojawi, to będzie to moim zdaniem jasny sygnał, że GTA VI zaliczy obsuwę.
Ale jak mam stawiać, to jesteśmy tygodnie od rozpoczęcia kampanii marketingowej, jakichś screenów, czy trailera 2. Stawiam na pierwsze 2 tygodnie kwietnia.
0
@marcin62 Trochę sam sobie zaprzecza. Wypuszczenie trailera z taką przerwą to trochę strzał w kolano, żadnych screenów, ani urywek z gry przez ten czas. Taka czarna dziura przez rok od pierwszego traileru, typowe zabicie hypu i posucha. Jak już zdecydowali się na wypuszczenie trailera to powinni na bieżąco podsycać.
0
@4drian0 Wszystko zależy od tego jak interpretujemy "stosunkowo blisko terminu premiery" :D
0
@4drian0 weź też pod uwagę, że im mniej szczegółów zdradzają, tym więcej ludzie zaczynają spekulować i się doszukiwać byleby tylko coś dostać. Rockstar bardzo mądrze podsyca tajemnice.
1
@Jakchcesz Właśnie tego spekulowanie było sporo, może przez miesiąc albo dwa i to było spoko, ale potem martwa cisza i pozostało jęczenie kiedy kolejny materiał z gry. Rockstar nie bawi się w easter eggi odnośnie nowych gier, oni nie ukrywają smaczków. To zapaleńcy na siłe dopowiadają sobie, że coś widzą ukrytego w liczbach itd.
Mądrze to robiło Valve, chociażby z serią Portal, gdzie faktycznie bawili się z graczami chowając w grze i poza informacji na temat sequelu.