La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1377 Culés

4

Karol Świderski - Łączy nas piłka (vlog):

"Już dawno nie robiłem tej cieszynki. Zawsze w Charlotte robiłem, jak grałem. Nie wiem czy to było przed drugim sezonem w Charlotte... z Nathanem Byrne... grał w Charlotte ze mną. Mówił: "musisz zrobić taką cieszynkę". I od tamtego czasu robiłem w całym sezonie.

Gdy zmieniłem klub, to już jej nie robiłem. Modziu biegł za mną i mówił: "uszy daj, uszy, uszy". Ja to robiłem od bardzo dawna. Nigdy nie zrobiłem tej cieszynki w kadrze''.


To chyba tyle, jeśli chodzi nadinterpretację, że jakoby było to do hejterów czy kogokolwiek :=]

0

@Danny Gaucho Internet Explorer łysolku? :) Wątpliwości na forum zostały rozwiane wczoraj rano.

0

@MesQueUnClub_87 Vlog wleciał 10 godzin temu, czyli w zasadzie w nocy. Świderski wypowiedział się na ten temat przed vlogiem?

0

@Danny Gaucho nö to Modziu go podpuścił

0

@MesQueUnClub_87 No dobra, ale to nadal wypowiedzi osób trzecich, a nie samego Świderskiego ^ ^.

W każdym razie burza w szklance wody.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?