- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1488 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1488 Culés
8
Chłop jest nieśmiertelny:)
41 letni Paolo Guerrero kilka dni temu kolejny gol w kadrze Peru a już za chwilę znowu w pierwszym składzie. Tym razem na Wenezuelę.
To będzie jego 3747383838373 oficjalny mecz w reprezentacji.
Jeśli chcecie wiedzieć jak stary jest Paolo, to powiem Wam, że chłop 20 lat temu strzelał gole dla Bayernu. Bayernu w którym na bramce stał Kahn, w pomocy biegał Ballack czy Schweinsteiger, a Peruwiańczyk zmieniał któregoś z legendarnych Roya Makaaya czy Claudio Pizarro.
Mam nadzieję że jutro znowu zrobię o nim wzmiankę:)
@Danny Gaucho musisz aktualizować:)
0
@escarabajo najgorsze, że ja go pamiętam z tamtych meczów
0
@Rifek to wcale nie jest najgorsze:)