La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1419 Culés

1

Szkoda tego talentu, ale jeśli 19 latek wybiera kasę zamiast pracować i cierpliwie czekać na swoją kolej, to niech idzie do diabła. Jeszcze gdyby zmiana drużyny była podyktowana względami sportowymi, potrafiłbym zrozumieć. Ale iść grać do Araba, bo rzucą bańkę czy dwie więcej?
To drugi utalentowany DM, który się wysypał. Jandro nękały kontuzje, Prim poleciał za kasą. Z drugiej strony, młodszy Bernal przed nim, nieco starszy Casado również. Nie mógł więc liczyć na wiele.
Szczerze mówiąc, czekałem na ten moment, by zobaczyć go w kilku meczach 1 drużyny. Nie doczekałem się.

0

@th@les on tam pewnie w 4 lata zarobi tyle, co w europie przez całą karierę by nie zarobił.

0

@th@les niw mógł liczyć minut w Barcelonie ale gdzie indziej w Europie mógł

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?