- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1280 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
7
Kogo typujecie do ostatecznego zwycięstwa?Mistrz Świata?Czarny Koń? Największe rozczarowanie?... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
martusiaaaa
2
nie ma to jak czytać wpisów z la rambli z przed 5/6 lat hahahah
23 odpowiedzi
Zbyszard
0
Mam bardzo ładną Panią dentystkę. Jak ją poderwać?
25 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1280 Culés
1
Mamy Lidl vs Biedronka, a teraz czas na powrót Mentzen vs Petru
Na razie Rysiu fajnie, z humorkiem. Czekamy na odpowiedź Sławka
1
@Irmscher10 podeślij link
0
@Irmscher10 Co masz na myśli?
0
@cules100pro https://www.facebook.com/share/r/1A1LG3N47j/
0
@Irmscher10 xD dobre
Skoro Petru który delikatnie mówiąc zbyt elokwentny nie jest wyciera Suawkiem podłogę, to aż strach pomyśleć co z nim by zrobił jakiś dużo bardziej wytrawny polityk
1
@Irmscher10 Jesli Petru chce coś zrobić to FB nie jest miejscem na to a Tweeter i TikTok w szczególności.
1
@tbas nie sądzę, żeby Sławek poszedł z Ryśkiem w jakaś debatę face to face, bo to co zrobił Rychu w RMF jeszcze długo nie wyjdzie z głowy Sławkowi. Generalnie każdy kto ogarnia w podstawowym stopniu ekonomię i makroekonomie chyba się tutaj zgodzi. Rysiek swoje za uszami ma (np kredyty frankowe), ale od Mentzena jest po prostu dużo lepszy w te klocki
0
@Irmscher10 Mentzen może jest doktorem ekonomii (na upartego każdy z nas może zrobić taki tytuł) ale nie jest jakimś wybitnym fachowcem w tej dziedzinie. Jest biznesmanem, prowadzi firmę w sektorze podatków ale jest to tylko jakaś tam częśćnauk ekonomicznym - te podatki.
Także ogólnie nie podchodziłbym do niego jak do jakiegoś wybitnego specjalisty w dziedzinie ekonomii - to tak w skrócie. Jakieś tam pojęcie ma ale daleko mu do Miltona Friedmanna. Może i nawet jest cieńszy od Petru. Nie mówie że nie. Inna kwestia kto jest lepszym politykiem bo to łatwo zmierzyć - lepszy jest Mentzen.