La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2139 Culés

0

Według was najbardziej niebezpieczne miasto i najbardziej bezpieczne to ?
@FcPortoFan1999 tak wiem , Siedlce :P

0

@gumaz A niech będzie bezpieczne miasto...Warszawa.

0

@gumaz Najniebezpieczniejsze to Madryt (kiedyś Paryż), bo tam celebryci grożą Ci morderstwem. Cytując "Na ulicy cię zabiję, na ulicy cię zabiję".

0

@Zoker Tamten celebryta to tylko mocny jest w słowach.Natomiast oficjalnie nikogo nie zabił.

0

@gumaz teoretycznie i logicznie, najniebezpieczniejsze to Warszawa, bo jest największa, najludniejsza, czyli najwięcej przestępstw.
Z kolei w przeliczeniu na mieszkańca to nie wiem, ale już Warszawa raczej pierwsza nie będzie.

0

@gumaz Siedlce, a w Warszawie to napływowi z Siedlec są niebezpieczni.

0

@July_6_BcN Tzw. Słoiki tak?

0

0

@July_6_BcN Jak zwykle..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?