- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1144 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1144 Culés
1
Endrick po meczu RSSS na ustach całego Madrytu, jaki to z niego kozak i narzekanie, że gra mało, a dzisiaj potwierdził po raz kolejny, że jak nie ma miejsca, to uja może.
Tak samo jak Guler...w zeszłym sezonie strzelał w końcówkach, kiedy wyniki były ustalone i już zrobili z niego magika i zdobywcę ZP - prawdziwa perełka, a jak się okazało, owszem jest magikiem, bo znika na boisku częściej niż David Copperfield.
Tak jak przewidywałem, to będzie drugi Asensio.
5
@norbi77 Gulera wcale mi nie szkoda. Poszedł za kasą to niech ma. Przyszedłby do nas to miałby 10x więcej minut zagranych.