La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1288 Culés

4

Najmniejsze pretensje powinny być do Flicka. Gościu tak podniósł poziom gry tej drużyny bez znaczących transferów, że to aż szok. Ole słyszane na trybunach niemalże w każdym meczu, czego nie dało się doświadczyć przez ostatnie lata. Szybkie granie piłką, bezpośrednie podania, pomysły taktyczne, zmiennosc pozycji. No to widać na pierwszy rzut oka. Natomiast co on ma zrobić ja te partacze psują wszystko z przodu? Ferran to tragedia jak na zawodnika 1 składu, Yamal ostatnio mocno irytuje przez większość meczu i jedynie przebłyski geniuszu go ratują, a Rapha też mocno chimeryczny. O Lewym zostało już chyba wszystko napisane. Teraz podmieńcie niektórych piłkarzy Bayernu z okresu Flicka i wczorajszy mecz wygrywamy z 2/3 bramkami zapasu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?