La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1127 Culés

4

Inter juz spokojny awansu.

W drugiej rundzie Concacaf będą grać na Cavalier z Jamajki

@Lionel_Messi10 @Adran360 @escarabajo @Popitek12

2

@mekston Ja chce Manite ;D

2

@Lionel_Messi10 ważniejszy mecz w weekend teraz- wyjazd z Houston

Wiec tez rotacje juz mozna robic

1

@mekston No wiem o co chodzi, ja ogólnie uwielbiam oglądać tą Ligę Mistrzów Amerykańską, podoba mi się bo zawsze pada dużo bramek ;D

Miami ugotuje, ten nowy nabytek z obrony daje rade, chodzi mi o tego z Afro na glowie dzis debiucik ma, a juz ma kluczową interwencję w tym meczu, gdyby nie on juz by mieli bramke dawno Kansas, na lini bramkowej zablokowal strzal który lecial prosto do siaty ;-)

1

@mekston Ich część drabinki nie jest taka zła. Druga wydaje się zdecydowanie gorsza.

3

@Lionel_Messi10 W CCC jest przyjemnie do momentu aż zaczynają się starcia z klubami meksykańskimi.

1

@Adran360 1/4 z Crew / LA - szczegolnie LA a potem 1/2 Monterrey to już moga byc ciezary i to potężne

Teraz runda przyjemna

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?