La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

5

Nie, no serio...Ferran gorzej od Lewego nie zagra, a wręcz przeciwnie, przynajmniej nie boi się gry z pierwszej piłki i jest aktywny w pressingu. Zmiana to żadne ryzyko.
Drewno z Polski ma do wszystkich pretensje oprócz siebie.

2

@norbi77 Lewy to jest dramat, rozumiem te nabijane statystyki, ale w ataku pozycyjnym nie daje nam kompletnie nic, a jeszcze przeszkadza. Nie wiem co to będzie jak my zostaniemy na przyszły sezon z jeszcze rok starszym Lewandowskim, jako dziewiątką pierwszego wyboru...

1

@Gaucho
No ale ma 20 goli, nieważne, że 15 strzelił na jesieni, bo jest lepszy od Suareza.

1

@norbi77 też to słyszałem, a prawda jest taka, że do Suareza to nie miał nigdy podjazdu.

1

@Gaucho
Moim zdaniem, to nawet Benzema jest od niego dużo lepszy.
Lewy to typ egzekutora i nic więcej. Drugi van Nistelrooy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?