- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1595 Culés
Gorące dyskusje
clyde
71
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
NeroTFP1
53
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Bogan
3
Niezły hejt się wylał. Nikt go w Barcelonie nie chciał, poszedł do Realu i płacz. Mam... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1595 Culés
0
Salah czy Cristiano, tak obiektywnie ktory z nich jest lepszym skrzydłowym w historii Premier League?
8
@Herato Salah bo Ronaldo stosunkowo krótko grał
3
@Herato Bardziej widowiskowy był Ronaldo, ale za całokształt bym dał Salaha
1
@Herato W graniu w piłkę, czy w nurkowaniu? Bo to zależy.
0
@Eklerek zgadzam sie jednak trochę w oczy kuje że Ronaldo zagrał krócej s zdobył X3 więcej mistrzostw PL niż Salah
0
@Encore Słucham? Przecież Salah w Liverpoolu ma tylko 40 meczów więcej xD
0
@Eklerek Prime kariery Ronaldo miał w Realu a Salah w Premier League.Zresztą Ronaldo do United przychodzil chyba w wieku 18 lat gdzie Salah w wieku 25 lat do Liverpoolu.
0
@Encore i statystycznie Salah ma lepszy sezon bramkowy
I ten sezon w G/A będzie miał najpewniej genialny
23 gole i 14 asyst po niepełnych 25 kolejkach to chore liczby
0
@mekston Ronaldo zaczal robic liczby gdzies od sezonu 06/07 a w 09 juz odszedł
1
@Encore no tak to oczywiście wpływa na porównanie - nie jest miarodajne
1
@mekston Ronaldo tak naprawde miał 3 sezony w United na poziomie bardzo dobrym czyli 2006-2007,2007-2008 i 2008-2009.A pozniej wieku 24 lat odszedł do Realu.Siłą rzeczy nie ma szans z Salahem i to w sumie nie jego wina.Za młody był.
0
@Herato nie wiem czy on nie był lepszy od Ronaldo czy Christiano............mowa
Thierry Henry