La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1097 Culés

15

Nie wiem jak można brać pod uwagę jego pozostanie, widzę że nadal dużo osób się na niego nabiera. Sprzedać jeśli ktoś go wogóle będzie chciał a jeśli znowu zablokuje transfer to na trybuny do końca kontraktu i tyle

0

@BORO_12 do tematu podchodzę z goła inaczej. Jeżeli trener chce to nich zostanie ale z nieco mniejszymi zarobkami.

3

@BORO_12 wysnułbym hipotezę graniczącą z pewnością, że osoby chcące jego pozostania nie oglądają meczów i nie widzą jak on gra…

konto usunięte

0

@BORO_12 Czyli twoim zadaniem jest połączenie telefoniczne z Flickiem i uzasadnienie twojej teorii ;)

4

@ziomal88 ta sama gadka jest przy każdym trenerze i ciągle to samo. De Jong gra teraz tylko przez mocny zjazd formy Casado. Jak wróci Bernal to już wogóle. Do tego w kolejce czekają kuzyni Fernandez i inni więc tym bardziej miejsca będzie brakować, no jeszcze Eric który gra lepiej od De Jonga (:
Powinien odejść bo blokuje miejsce w budżecie na wzmocnienie innych pozycji

konto usunięte

0

@BORO_12 Niestety ja wierzę kolejnemu specjaliście a nie specjaliście od czatu na labambli ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?