La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1383 Culés

2

Ja tam się nie cieszę z tego powodu. Mam fajną ekipę trenera co potrafi coś z tego ulepić. Czy pasuje tutaj piłkarski emeryt Lewandowski? Przydałby się powiew świeżości połączony z dobra techniką w ataku. Wielbiciele Lewego zaraz wyskoczą z tekstem przecież strzela bramki a po drugie nie stać nas na nikogo innego. Z jednej strony racja ale z drugiej jak ma być nas stać skoro budżet jest obciążony taką pensją.Nigdy nikogo nie kupimy jak będziemy trzymać do końca kariery piłkarzy takich jak Lewandowski. Podobnie jest w przypadku de Jonga i jego zarobków. Tutaj się broni tym że jest młodszy. A ciekaw co powiedzą Ci wszyscy jak nie zdobędziemy mistrza, bramki Lewego nic będą wtedy znaczyć. A z klubowej kasy dalej będzie znikać 20 czy 30 mln na wypłatę na seniora Lewandowskiego.

0

@KibicBarcy84 jak coś jest głupie ale działa to nie jest głupie.

0

@KibicBarcy84 lewy ma pensję rosnącą i w ostatni roku będzie miał grubo ponad 30 brutto.

0

@LinekMichal w ostatnim roku mial miec 20 mln brutto

0

@LinekMichal a ile ma Frankie? I ktory wiecej daje druzynie ????

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?